PORKA

Флагеляція — одна з найбільш чуттєвих та популярних БДСМ практик.
Ви зможете на власному досвіді відчути, що порка може бути ніжною, лагідною, болючою або ж… пробудити такі емоції, яких ви ще не відчували. Ця практика може викликати сміх, оргазм, сльози або навіть перезавантаження свідомості. Як саме? Спробуйте і дізнайтесь.
performance hall

₴ 1300 / 15хв

VIP Зал

₴ 1900 / 15хв

PET PLAY

Ніжна кішечка, яка лащиться до Хазяїна, або неслухняний пес чи навіть кінь/кобилиця…
Хочете побути в ролі улюбленої тваринки? Мурчати або гавкати, похлебтати молочка або принести м’ячика? Пестити вас чи наказувати – обираєте ви.
performance hall

₴ 1300 / 15хв

VIP Зал

₴ 1900 / 15хв

SHIBARI

Естети японці навіть покарання перетворили на задоволення.
Шибарі – мистецтво фіксації тіла, що сповнене чуттєвої насолоди. Повна довіра та емпатія, адже ви віддаєте контроль над вашим тілом та емоціями. Зв’язані, але вільні. Коктейль відчуттів, який ви точно зажадаєте спробувати ще раз.
performance hall

₴ 1900 / 20хв

VIP Зал

₴ 2500 / 20хв

FLAME&ICE

Для гурманів задоволень.
Холод льоду і вогонь спеціальних свічок для wax play подарують вам специфічний, але приємний досвід. Неймовірне збудження та адреналін. Для тих, хто любить гострі відчуття.
performance hall

₴ 1300 / 15хв

VIP Зал

₴ 1900 / 15хв

HOSTES TIME

Наша хостес приділить час тільки Вам.
Проведе невеликий екскурс у світ БДСМ-практик та розповість про кожну з них, для того, щоб ви обрали, що саме ви хочете втілити і спробувати. Час, проведений разом, залишить виключно приємні враження.
performance hall

₴ 1900 / 30хв

VIP Зал

₴ 2500 / 30хв

FOOT FETISH

Всі ми любимо масаж ніг.
Це приємно і чуттєво, дозволяє розслабитись після важкого дня. Але в BiBar це не просто масаж. Ваші ніжки будуть пестити та ніжити. Жінки можуть навіть не знімати своїх розкішних фетішних черевичок. А може ви просто хочете покласти ніжки на спину раба, як на пуф, і так відпочити?
performance hall

₴ 1900 / 15хв

VIP Зал

₴ 2500 / 15хв

ТВІЙ КАПРИЗ

Не знайшов у crazy-menu свою шалену фантазію? Наші хостес завжди відкриті до експериментів. Не соромся своїх бажань: можеш розкрити нам найпотаємніші, а ми допоможемо їх реалізувати. Звісно, за згоди наших хостес і тільки в рамках закону.
performance hall

від ₴ 2500 / 15хв

VIP Зал

від ₴ 3000 / 15хв

BABY BORN

Якщо ви колись мріяли повернутись в дитинство, спробувати пустушку з алкоголем і вдягнути памперс та покапризувати — ця практика для вас.
performance hall

₴ 1300 / 15хв

VIP Зал

₴ 1900 / 15хв

BRUTAL SERVICE АБО ПМС У ОФІЦІАНТКИ

Зумисно нахабне поводження персоналу та відповіді в стилі сервісу СССР — «Тобі треба, ти й шукай!»
Приниження та повна відсутність поваги до гостя, під певний настрій після важкого дня – те, що треба.
performance hall

₴ 1300 / 15хв

VIP Зал

₴ 1900 / 15хв

РОЛЬОВІ ІГРИ

Сувора викладачка та неслухняний учень, поліцейський в уніформі та правопорушниця, гаряча медсестра та пацієнт, у якого піднімається температура від обстановки.
Не потрібно бути актором, щоб реалізувати ці фантазії. Варто лише озвучити своє бажання — а наряд та партнера для рольової гри ми підберемо у BiBar!
performance hall

₴ 1900 / 15хв

VIP Зал

₴ 2500 / 15хв

VIP ROOM

Все, що відбувається в BiBar дуже збуджує. Тож, можливо, вам потрібно на деякий час усамітнитись з вашою коханою людиною? Або ви хочете замовити щось з Crazy Menu, але не публічно? Ми це передбачили.
Приватна кімната, де ви можете втілити фантазії, до ваших послуг.
VIP Зал

₴ 3200 / 20хв

ЧАЙНА ЦЕРЕМОНІЯ BiBAR

Імператорське чаювання

Гейша у шовковому халатику або покірний слуга-хлопчик напоять Вас ароматним чаєм з ложечки, якщо буде занадто гаряче, потримають чашку біля ваших губ та покладуть цукор до рота губами, якщо Ви забажаєте.

БДСМ чаювання

Гранений стакан, кип’ятильник, індійський чай — та все це ще треба виклянчити у сусідки по комуналці. Подача відповідна.

Якщо хочеться посмоктати

Звісно, мова про чай. Але в дитячій пляшечці. Солодкий і з пустушкою.

Встигни
забронювати столик!

Забронювати